Czy to metalowy dach przydomowego garażu, czy też silos przemysłowy


- to wciąż ta sama technologia.

Rodzina antykorozyjnych środków powłokotwórczych Noxyde® to jednoskładnikowe produkty wodorozcieńczalne na bazie zdyspergowanych w wodzie kopolimerów akrylowych. Przeznaczone do wykonywania zabezpieczeń antykorozyjnych powierzchni metalowych. Środki zawierają pigmenty antykorozyjne oraz są wolne od chromianów i ołowiu.

NOXYDE - Jest produktem zoptymalizowanym pod kątem nakładania natryskiem hydrodynamicznym.

PEGANOX - Jest produktem zoptymalizowanym pod kątem nakładania pędzlem, lub wałkiem.

PEGARUST - Stworzony do nakładania w temp. do -5oC, lub na wilgotnych powierzchniach.

NOXYDE ANTYSTATIC - Umożliwia zastosowanie w podziemnych wyrobiskach zakładów górniczych na podstawie certyfikatu uprawniającego do oznaczania wyrobu znakiem bezpieczeństwa B, wystawionym przez Jednostkę Certyfikującą Głównego Instytutu Górnictwa w Katowicach nr certyfikatu: B/1686/2007.

Dostępne opakowania: 5/20 kgPeganoxDane techniczne.

Zawartość składników stałych (ASTM, D1644/a)
Około 67 % wagowo / około 58 % objętościowo
Elastyczność (20 oC)
200 %
Gęstość (20 oC) (ASTM, D1475)
1,26 g/cm³
Grubość powłoki
Około 635 µm na mokro = około 365 µm na sucho
Następne powłoki
W razie potrzeby po min. 12 godz. nakładać emalie alkidowe o wysokim połysku, dyspersyjne farby akrylowe o wysokim lub satynowym połysku.
Temperatura zapłonu
Produkt niepalny
Zalecana grubość suchej powłoki
300 µm we wszystkich miejscach powłoki
Okres przechowywania
48 miesięcy, przechowywany w oryginalnych pojemnikach w chłodnych, suchych i niemrożonych miejscach
Standardowe kolory
11 kolorów firmowych / dowolny kolor w systemie RAL
Kolory Noxyde

Inne produkty pomagające zwalczać rdzę.


769


Rewolucyjny, niezwykle odporny, jednoskładnikowy podkład bezpośrednio na rdzę.

Wydajny (14,5 m2/l ) grunt alkidowy oparty na specjalnym oleju rybim.
Dzięki zastosowaniu oleju (niskie napięcie powierzchniowe) farba doskonale penetruje rdzę aż do czystego metalu wypierając przy tym wilgoć i powietrze zapobiegając dalszej korozji tak skutecznie, że może być nakładana również bez użycia farby nawierzchniowej.

RUST-OLEUM 769 został specjalnie opracowany tak, by można nakładać go na silnie skorodowane powierzchnie stalowe przy ich minimalnym przygotowaniu - wystarczy oczyszczanie ręczne.
RUST-OLEUM 769 może być także nakładany na powierzchnie lekko zawilgocone oraz daje dobrą ochronę w warunkach lekkiej ekspozycji przemysłowej, jeśli jest pokryty odpowiednią emalią wierzchnią.
7500


Jednoskładnikowa farba nawierzchniowa o wysokiej wytrzymałości.

Farba nawierzchniowa Alkythane 7500 charakteryzuje się nie tylko bardzo dobrym kryciem już przy pierwszym malowaniu, ale również, co nietypowe, zawartością pigmentów antykorozyjnych.

Alkythane to mieszanka żywic alkidowych i uretanowych. Dzięki temu powłoka wykazuje bardzo wysoką odporność na promienie UV, nie traci koloru i nie pęka, co dodatkowo wpływa na zabezpieczenie przed korozją. Alkythane 7500 charakteryzuje się również bardzo krótkim czasem schnięcia nawet w niskich temperaturach (5°C) i bardzo dobrą wydajnością (10,5 m2/l).Oraz wiele innych.

Czy to metalowy dach przydomowego garażu, czy też silos przemysłowy - kiedy priorytetem jest najwyższa jakość możesz zawsze liczyć na nasze produkty.
Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością doradzimy i dobierzemy odpowiednie rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb.podkład antykorozyjny


farba na rdze